Poznajmy się

mgr Łukasz Pawłowicz. Doktorant Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Sportu, a także czynny ratownik medyczny zarządzający zespołem sztabu medycznego. Poza tym pracownik służb mundurowych, instruktor PHTLS oraz medycyny pola walki.

Natural Vit

Ratowanie ludzkiego życia i zdrowia to codzienność założycieli marki Natural Vit. Zdobyta przez lata praktyki wiedza i ogromne doświadczenie zapewniają najwyższą jakość obsługi naszych pacjentów. Umiejętności diagnostyczno – analityczne, medyczne różnokierunkowe wykształcenia i zapał do pracy to przepis na fachowe i indywidualne podejście do każdej osoby gotowej na skorzystanie z naszych usług.

Bezpieczeństwo Klienta i pożądany efekt to podstawa naszych działań. Dlatego każdy nasz wlew, kroplówka czy iniekcja z jakąkolwiek witaminą lub składnikiem, poprzedzona jest ściśle przestrzeganą procedurą. Kluczem do bezpieczeństwa jak i idealnego doboru wlewu witaminowego jest wywiad z Klientem, pulsometria, badanie ciśnienia tętniczego, pomiar glukozy, próby uczuleniowe i ocena ogólna stanu zdrowia.

To wszystko to nasze standardy wynikające z dbałości o zdrowie jak i możliwie najlepsze rezultaty w kwestiach poprawy samopoczucia naszych Klientów.

Kontakt

13 + 10 =